o projektu

Hledáš motivaci být pravidelně aktivní? Vyber si svou challenge a postupně dosáhni zvoleného cíle. Zapomeň na nervozitu během závodního dne. Každou výzvu můžeš plnit kdekoli a kdykoli. 

Challenge jsou rozděleny podle typu aktivity (běh/chůze, kolo,…) a obsahují několik cílů. Důležitý není čas, za jak dlouho challenge splníš. Nesestavujeme žádný žebříček nejrychlejších. Hlavním motivem projektu je být pravidelně aktivní.

Sdílej svoji challenge na sociálních sítích s použitím #virtualnichallenge nebo nahraj svou trasu v naší Facebookové skupině a inspiruj tak ostatní.

Jak to funguje?

Vyber si z nabízených výzev tu, která ti nejvíce vyhovuje. U každé výzvy si zvol cíl, který chceš splnit, a také odměnu za dosažení challenge. Každá výzva je předem časově omezená. Svou aktivitu během doby trvání výzvy zaznamenávej pomocí chytrých hodinek nebo skrz některou sportovní aplikaci (Strava, Sports Tracker a další). Výsledek pak můžeš nahrávat pravidelně nebo po dokončení tebou zvoleného cíle pomocí našeho formuláře. Po skončení challenge ti zašleme vybranou odměnu za její splnění.

Co získám?

Kromě dobré pocitu z pravidelné aktivity získáš jednu z odměn v podobě unikátní finisherské medaile či moderního funkčního trička.

Každý, kdo splní challenge, navíc získá také elektronický diplom.

Stále ti není vše jasné? Podívej se na seznam nejčastějších otázek a odpovědí.