Seznam častých dotazů

V sekci Přehled výzev si vyber challenge, kterou chceš plnit. Zobraz podrobnosti a registruj se. Po odeslání přihlášky obdržíš do emailu informace k platbě.

Zaznamenej svůj výkon pomocí chytrých hodinek nebo skrz některou sportovní aplikaci ve svém mobilu. V sekci Nahrání aktivity vyplň potřebné údaje a přilož print screenu obrazovky nebo i gpx, kde je vidět počet km, typ a termín aktivity. Po odeslání aktivity vše zkontrolujeme a zapíšeme.

Pokud plníš aktivitu plavání, důkaz přikládat nemusíš.

Pokud nahráváš aktivitu z mobilního telefonu, je potřeba stránku otevřít přímo v internetovém prohlížeči.

Pokud nahráváš aktivitu z mobilního telefonu, je potřeba otevřít si stránku přímo v internetovém prohlížeči. Formulář bohužel neumožní přiložit soubor při nahrávání z externích aplikací typu Facebook, emailový klient apod. 

Pokud máš i nadále problémy s přiložením souboru, kontaktuj nás.

V informacích k dané challenge najdeš odkaz na seznam přihlášených účastníků, ve kterém je také sloupeček s aktuálním počtem zdolaných km.

Ano můžeš. Vyplň krátký formulář níže a my ti tvůj cíl změníme.

Ano, můžeš. Při nahrávání aktivit pak můžeš přidat všechny aktivity od začátku dané výzvy i zpětně.

Doporučujeme však přihlásit se co nejdříve. Nejsme schopni garantovat možnost přihlášení v průběhu u všech výzev.

Ano můžeš. Stačí, když pak vyfotíš počet km z běžeckého pásu nebo rotopedu a fotku vložíš do formuláře pro nahrání aktivity.

V každé výzvě si můžeš vybrat medaili. Některé výzvy nabízí také tričko či jinou odměnu. Navíc při splnění výzvy obdržíš elektronický diplom.

Elektronický diplom obdržíš po splnění tvého cíle. Odměnu v podobě medaile či trička budeme rozesílat po skončení celé challenge. Více informací najdeš vždy v detailu výzvy. 

Využíváme několik cest jak kontrolovat, zda byla aktiva skutečně provedena. Nicméně i přes veškerou snahu nejsme schopni vše ohlídat, takže když si dáš hodinky na tvého psa, nepoznáme to 🙂

Tento projekt neurčuje vítěze ani poražené. Jediný, koho tak budeš podvádět, jsi ty sám.

Startovné na challenge je závislé na zvolené formě odměny. Podrobnější ceník najdeš u každé challenge.

Pokud odpověď na tvou otázku není na této stránce, můžeš nám napsat na info@virtualnichallenge.cz nebo na Facebook do zpráv.

Změna cíle